• KARIERA

  • Poszukujemy osób na stanowisko:

  • JUNIOR KEY ACCOUNT MANAGER

    Szukamy osób zdeterminowanych na sukces, lubiących pracę z ludźmi i potrafiących docenić atuty pracy pozbawionej wad korporacji oraz wiążących swoją przyszłość zawodową z szeroko pojętą sprzedażą.

    Zakres obowiązków:
    1) Sprzedaż nowoczesnych technologii branży IT
    2) Pozyskiwanie nowych klientów z sektora biznesowego
    3) Bezpośredni kontakt z klientem
    4) Tworzenie ofert handlowych
    5) Prowadzenie działań marketingowych

    Wymagania:
    Szukamy ludzi którzy potrafią lub chcą nauczyć się sprzedawać!
    1) Mile widziane doświadczenie w sprzedaży – a jeśli go nie masz, ale jesteś komunikatywny, nie boisz się i lubisz rozmawiać i poznawać nowych ludzi, chciałbyś wykorzystać te cechy w sprzedaży – zapraszamy
    2) Wykształcenie minimum średnie
    3) Mile widziana znajomość języka angielskiego
    4) Cechy charakteru: samodzielność, komunikatywność, systematyczność, kreatywność, poczucie humoru
    5) Prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:
    1) Pracę w stabilnej firmie o 20-letnim doświadczeniu w branży
    2) Szansę uczestniczenia w dynamicznym rozwoju firmy i poszerzaniu jej obszaru działalności
    3) Możliwość awansu
    4) Wynagrodzenie podstawowe oraz wysokie premie
    5) Umowa o pracę
    6) Przyjazną atmosferę
    7) Niezbędne narzędzia potrzebne w pracy

    Zawsze docenimy Twoje zaangażowanie!